Алматы, Медеу ауданы,
Бегалин к-сі 148/1а

Команда

Болашақтың сын-қатерлеріне дайын балалар ұрпағын үйрету және тәрбиелеу. Болашақ адамның басты шеберлігі – үздіксіз білім алу мүмкіндігі.

Шестель  Виктория Владимировна

Мектеп директоры

Санагүл Айжан Берікқызы

Оқу-әдістемелік жұмыс бойынша бас оқытушы

Prime School сандары бойынша:

Мұғалімдердің

жоғары санатты

пән

ағылшын тілінде сөйлейтін тіл сөйлеушілерімен оқытылады

рет

жылына оқытушылар құрамы біліктілігін арттырады және аттестаттаудан өтеді

Prime School-да «ашық есік» саясаты бар

кез-келген оқушы мен ата-ана мектептің кез-келген қызметкерімен кедергісіз сөйлесе алады.

Команда

Бастауыш сынып мұғалімдері

Біздің мұғалімдер әр Prime оқушысының жетістігі үшін жұмыс істейді. Оқытушылар құрамының 100% - ы жоғары санатты және 100% - ы сертификатталған мамандар.

Тәрбиешілер

Мектептің психологтары мен кураторлары сенім мен коммуникацияға негізделген оқушылармен және ата-аналармен ашық диалог орнатады. Олардың әрқайсысында оқушылардың қажеттіліктерін түсінуге және жеке мәселелерді шешуге көзқарасты анықтауға сараптама бар.

Пән мұғалімдері

Пән мұғалімдері Ағылшын тілі, бағдарламалау, экономика және басқалары сияқты мамандандырылған пәндер мұғалімдері өз салаларында жоғары білікті мамандар болып табылады. Пәндер бойынша балалар заманауи және қолданбалы білім алады.

Бастауыш сынып мұғалімі
қазақ тілі мұғалімі