Алматы, Медеу ауданы,
Бегалин к-сі 148/1а

Оқу тәсілі

Prime School-да бәрі оқушының ерекшеліктері мен қажеттіліктерінен басталады. Академиялық үлгерім, сыныптан тыс белсенділік, икемді дағдыларды дамыту-оқу бағдарламасы баланың жеке басына жасалады.

education

Prime School оқушысының профилі

Бұл Prime мектебіне түскен әр оқушының жеке портреті – оның мүдделері, дағдылары, ерекшеліктері мен қабілеттері.

Мектеп директоры күтілетін нәтижелер туралы білу үшін ата-аналармен сөйлеседі

Бала Prime School бағдарламасы бойынша оқуға дайындығын анықтау үшін тестілеуден өтеді

Мұғалім мен психолог баланың оқу пәндерін оқуға деген көзқарасын, оның қызығушылықтары мен таланттарын анықтайды

Біз одан әрі оқыту бойынша ұсыныстар береміз және жеке даму картасын жасаймыз

Жеке жетістіктер жоспары

Баланың пәндерге, дағдылар деңгейіне және қызығушылықтарына қарай орналасуын ескере отырып жасалған оқу жоспары. Бұл картадан Сіз баланың білім беру жолын көре аласыз, оның үлгерімін өлшей аласыз және онымен бірге жетістіктеріне қуанасыз.

Старт
әңгімелесуден кейін біз оқуға дайындық деңгейін, гуманитарлық немесе ғылыми бағыт бойынша орналасуды, икемді дағдылар деңгейін түсінеміз
1 жартыжылдық
біз мектеп бағдарламасының даму деңгейін талдаймыз. Оқушының нәтижелері мен жеке ерекшеліктеріне байланысты біз оқу жоспарын түзетеміз
3 тоқсанның соңы
жеке карта бойынша аралық бақылау жүргізіледі
Жылдың соңы
біз қорытынды тестілеуді өткіземіз және үлгерім деңгейін өлшейміз

Оқыту сапасын өлшеу және бақылау үшін халықаралық тестілеу стандарттары қолданылады.

Олардың тиімділігі бүкіл әлемде танылған және олар оқушының одан әрі даму аймақтарын дәл анықтауға мүмкіндік береді.

Оқыту әдістемесі

Біз білім берудің үш аспектісімен жұмыс істейміз:

Академиялық жетістіктер

Оқытудың негізгі бағдарламасы әлемнің беделді мектептерінде қолданылатын міндетті мемлекеттік стандарттар мен халықаралық оқыту принциптерін біріктіреді.

Икемді дағдылар

Көпшілік алдында сөйлеу, топтық жұмыс, сыни ойлау – кәсіби және жеке табысты анықтайтын дағдылар.

Әлеуметтену және тәрбиелеу

пәндік білімнен басқа, Prime School-дың оқыту әдістемесі оқушылардың әлеуметтік дағдыларын дамытады және қоғаммен сәтті байланыс орнатуға көмектеседі.

staff
quotes

Оқу барысында оқытушылар мен психологтар әр оқушымен жұмыс істейді, үлгерімін бақылайды және оны жеке даму жолына бағыттайды.